Overslaan en naar de inhoud gaan
Eefje Besseling

Eefje Besselink hoofdtrainer badmintonvereniging Van Zijderveld

Eefje Besselink is met ingang van het nieuwe badmintonseizoen '26-'27 de nieuwe hoofdtrainer van de hogere competitieteams van badmintonvereniging Van Zijderveld. We zijn blij dat Eefje bij ons start en kijken enorm uit naar een mooie samenwerking! Vooruitlopend op het nieuwe seizoen gaat Eefje met ingang van 28 mei tot 3 juli (start zomervakantie) de trainingen op donderdag verzorgen,

Realiseren toekomstbestendig structuur

Besselink is coach met een rijke internationale ervaring in het trainen van top coaches en top Badminton talent (Learn To Fly, BadSlice Academy, Badminton Europe summercamp, ADVANCE Badminton Coaching Education Project)

Met de komst van Besselink wil de club verder investeren in een stevig en toekomstgericht sporttechnisch fundament. Daarmee creëert de vereniging tevens meer mogelijkheden voor jeugdspelers en opkomend talent met een topsportgerichte instelling om zich verder te ontwikkelen.

Vanaf augustus 2026 zal zij ook op donderdagen verantwoordelijk zijn voor de jeugdtraining van de topselectie.

Volgens het bestuur vormt Besselink, dankzij haar uitgebreide ervaring op het hoogste nationale en internationale sportniveau, een waardevolle aanwinst voor de gedreven leden en talentvolle jeugd.

Trainingsschema

Vanaf 28 mei tot 3 juli (start zomervakantie) ziet het trainingsschema voor de hogere teams er als volgt uit :

  • Maandag 18:30 - 20:00 uur: Vrije training;
  • Donderdag 18:30 - 20:30 uur: training door Eefje Besselink.

Met ingang van het nieuwe badmintonseizoen na de zomervakantie is de opzet van de training van de hogere teams alsvolgt:

  • Maandag 18:30 - 20:00 uur: training door Joris van Soerland;
  • Donderdag 18:30 - 20:30 uur: training door Eefje Besselink.
Tags